Beskrivelse
WD My Passport 2TB portable HDD Gray
WD My Passport WDBWML0020BGY – Harddisk – kryptert – 2 TB – ekstern (bærbar) – USB 3.2 Gen 1 (USB-C kontakt) – 256-bit AES – silikongrå
kr 1 143,00 eksl. mva.
10 på lager (kan også restbestilles)
WD My Passport 2TB portable HDD Gray
| Vekt | ,228 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | exFAT-formatert, passordssjekk, maskinvarekryptering |
| Grensesnitt | 1 x USB 3.2 Gen 1 |
| Kabler inkludert | 1 x USB 3.0-kabel – ekstern 1 x USB-A til USB-C adapter – ekstern |
| Hovedfarge på produkt | Silikongrå |
| Inkludert programvare | Backup Software |
| Batterikapasitet (Wh) | 2 TB |
| Sikkerhetsalgoritmer | 256-bit AES |
| OS påkrevd | Apple MacOS 11 eller senere, Google Chrome OS, Microsoft Windows 10 eller senere |
| Type kontrollenhet | Harddisk – ekstern (bærbar) |
| Produktbredde | 74.93 mm |
| Produktdybde | 107.19 mm |
| Produkthøyde | 13.46 mm |