Beskrivelse
FUJ:CP500586-XX, Notebook,
Fujitsu AC-Adapter 19V 65W (3-PIN)
kr 615,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
FUJ:CP500586-XX, Notebook,
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
|---|---|
| Inngangsspenning | 100-240 V |
| Justerbar utgangsspenning | Nei |
| Kompatibilitet | Stylistic Q572 |
| Merkekompatibilitet | Fujitsu |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 65 W |
| Type strømforsyning | Indoor |