Beskrivelse
Strømforsyning, 220VAC 50Hz, 12VDC 1A ut
Strømforsyning til kameraet. 100-240 VAC, 50/60 Hz inn;
12 VDC, 1 A ut; regulert
Bosch Power Supply
kr 365,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Strømforsyning, 220VAC 50Hz, 12VDC 1A ut
Strømforsyning til kameraet. 100-240 VAC, 50/60 Hz inn;
12 VDC, 1 A ut; regulert
| Driftstemperatur (T-T) | -10 – 40 °C |
|---|---|
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Inngangsspenning | 100-240 V |
| Lagringstemperatur (T-T) | -30 – 80 °C |
| Produktfarge | Svart |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |
| Utgangseffekt | 12 W |