Beskrivelse
ADAPTER 45W 19V 2-PINS 4PHI EU-TYPE
ADAPTER 45W19V 2P(4PHI) EU-TYPE
Asus Adapter 45W19V 2P
kr 353,00 eksl. mva.
26 på lager (kan også restbestilles)
ADAPTER 45W 19V 2-PINS 4PHI EU-TYPE
ADAPTER 45W19V 2P(4PHI) EU-TYPE
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Inngangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Inngangsspenning | 100 – 240 V |
| Kompatibilitet | |
| Merkekompatibilitet | ASUS |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 45 W |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |