Beskrivelse
ADAPTER 65W 3-PINS, TYPE C
ADAPTER 65W 3-PINS, TYPE C *INGEN STRØMKABEL INKLUDERT*
Asus ADAPTER 65W 3P(TYPE C)
kr 454,00 eksl. mva.
15 på lager (kan også restbestilles)
ADAPTER 65W 3-PINS, TYPE C
ADAPTER 65W 3-PINS, TYPE C *INGEN STRØMKABEL INKLUDERT*
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Inngangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Inngangsspenning | 100 – 240 V |
| Kompatibilitet | B9440FA UX490UA B9440UA |
| Merkekompatibilitet | ASUS |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 65 W |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |