Tilleggsinformasjon
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
|---|---|
| Inngangsspenning | 100-240 V |
| Justerbar utgangsspenning | Nei |
| Kompatibilitet | 3000, C100, N100, R60, R60e, R61, T60, T60p, T61, V100, X60, X60s, X61, Z60, Z60t, Z61 |
| Merkekompatibilitet | IBM/Lenovo |
| Produktfarge | Svart |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |
| Utgangseffekt | 90 W |


