Beskrivelse
**New Retail**
Lenovo TP 90W AC Adapter Slim tip EU1
kr 886,00 eksl. mva.
82 på lager (kan også restbestilles)
**New Retail**
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
|---|---|
| Inngangsspenning | 100-240 V |
| Justerbar utgangsspenning | Nei |
| Merkekompatibilitet | Lenovo |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 90 W |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |