Beskrivelse
45W 3-pins AC-adapter for ThinkPad T440
Ha strøm når du trenger det, der du trenger det, når som helst med ThinkPad AC-adapteren. Ha ett på pulten, et annet hjemme, og spar batteriene til turen.
Lenovo AC Adapter 45 W 3 Pin WW
kr 589,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
45W 3-pins AC-adapter for ThinkPad T440
Ha strøm når du trenger det, der du trenger det, når som helst med ThinkPad AC-adapteren. Ha ett på pulten, et annet hjemme, og spar batteriene til turen.
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
|---|---|
| Inngangsspenning | 100-240 V |
| Kompatibilitet | ThinkPad T440s |
| LED-indikatorer | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |
| Utgangseffekt | 45 W |