Beskrivelse
TPG-plugg Chicony 65W 2-pins CMN modifisert AC-adapter
Ha strøm når du trenger det, der du trenger det, når som helst med ThinkPad AC-adapteren. Ha ett på pulten, et annet hjemme, og spar batteriene til turen.
Lenovo AC Adapter 65W 20VDC 2P WW
kr 984,00 eksl. mva.
4 på lager (kan også restbestilles)
TPG-plugg Chicony 65W 2-pins CMN modifisert AC-adapter
Ha strøm når du trenger det, der du trenger det, når som helst med ThinkPad AC-adapteren. Ha ett på pulten, et annet hjemme, og spar batteriene til turen.
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
|---|---|
| Inngangsspenning | 100-240 V |
| Kompatibilitet | ThinkPad Edge E530 |
| LED-indikatorer | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |
| Utgangseffekt | 65 W |