Beskrivelse
Strømadapter 10W 5.0V 2A Plugg: 3.0*1.0 EU vegg
I CoreParts finner du et utvalg adaptere som matcher ytelsen til din originale adapter med ulike kapasiteter, og produseres av høykvalitets, sertifiserte og pålitelige leverandører.
CoreParts Power Adapter 10W 5.0V 2A
kr 258,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Strømadapter 10W 5.0V 2A Plugg: 3.0*1.0 EU vegg
I CoreParts finner du et utvalg adaptere som matcher ytelsen til din originale adapter med ulike kapasiteter, og produseres av høykvalitets, sertifiserte og pålitelige leverandører.
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Av/på-bryter | Nei |
| Inngangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Inngangsspenning | 110-230 V |
| Kabinettmateriale | Plastic |
| Kompatibilitet | 1000K, PRS-505, PRS-600, PRS-700, PRS-900, Sony eBook PRS-300, Sony PSP 1000 |
| Produktfarge | Svart |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |
| Utgangseffekt | 10 W |