Lindy Notebook Dock/Port Replicator
kr 668,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
DST-Mini USB-C Laptop Mini-dokkingstasjon med 4K-støtte og 100W gjennomgående lading
DST-Mini er en kompakt, multifunksjonell mini-dokkingstasjon. Som en del av Lindys ekspertutvalg av dokkingstasjoner, er dette produktet flott for dem som trenger en lett, bærbar løsning, men ikke kan gå på kompromiss med funksjonaliteten. Med SuperSpeed USB, 4k-funksjonalitet og gjennomgående lading er denne dokkingstasjonen en flott løsning for enhver hybridarbeider.
Lagt til tilkobling
DST-Minis USB Type A-porter er multifunksjonelle. Dette betyr at de ikke bare støtter SuperSpeed dataoverføring, men også USB Battery Charging Specification 1.2 for rask lading av mobile enheter og andre mindre tilbehør. Med to USB Type A-porter, PD 3.0 USB-C, 4k HDMI, (Micro-) SD-kortspor og Gigabit Ethernet, låser denne dokkingstasjonen opp en verden av tilkobling for enheten din.
Plug-and-Play
Lindy USB-C Laptop Mini Docking Station 4k HDMI, PD 3.0 100W krever ingen driverinstallasjon. Dette muliggjør sømløs implementering i stor skala og en problemfri opplevelse.
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 55 °C |
| Ethernet LAN-datahastigheter | 10, 1000 |
| Ethernet LAN-porter (RJ-45) | 1 |
| HDCP | Ja |
| HDCP versjon | 1.4/2.3 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Kabinettmateriale | Aluminium |
| Lagringstemperatur (T-T) | -10 – 70 °C |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| USB Power Delivery opptil | 100 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Maks oppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Ethernet LAN | Ja |
| Hodetelefonutganger | 0 |
| Antall USB 2.0-porter | 2 |