Beskrivelse
Koble til via USB til praktisk talt enhver PC eller Mac uten krav om ekstra programvare.

Vist med valgfri PC og Logitech Tap.
Kjør støttede videokonferanseprogram – for eksempel Zoom, Microsoft Teams Rooms og andre – direkte på enheten, uten behov for datamaskin eller bærbar PC.

*Se spesifikasjonsdelen for full liste over støttede apparatpartnere
SER FANTASTISK UT
Hev møteopplevelsen med video i kinokvalitet, enestående farger og eksepsjonell optisk nøyaktighet.

HØRES FANTASTISK UT
Rally Bars avanserte lydteknikk gir kraftig, fyldig lyd og sørger for at hver stemme blir tydelig hørt.
- Lett å bruke Start møtet med en berøring – Rally Bar kobles sømløst til den forhåndskonfigurerte romløsningen.
- Naturtro gjengivelse Oppgrader møteopplevelsen med knivskarp video, enestående farger og dekning av hele rommet.
- Holder fokuset Ved å bruke AI, menneskelig oppfatning og motorisert panorering og vinkling, tilpasser Rally Bar Mini seg møtedynamikken og holder kameraet på handlingen.
- Høres fantastisk ut Rally Bar Minis avanserte lydteknikk gir fyldig, naturlig lyd og sørger for at hver stemme blir tydelig hørt.
- Utvid samtalen Kan brukes for små rom eller fleksible rom. Utgangspunktet er en mikrofonrekkevidde på 4,57 meter, som kan utvides med opptil to Rally mikrofonenheter (avhengig av miljø).
- Supersmart Hold fokuset på møtedeltakere med AI Viewfinder, som bruker scenebevissthet for å optimalisere RightSight auto-komponering og kamerakontroll.
- AI-drevet innsikt Spor romforbruksdata fra Logitech Sync Dashboard, registrert av folketellingsfunksjonen til AI Viewfinder.
- Lett å betjene Overvåk og administrer møteromsenhetene fra én plattform med Logitech Sync. I tillegg får du forretningsinnsikt i hvordan rommene brukes.
- Partnere i enhetsstyringsteknologi Integrasjonen med partnerløsninger og dashboard betyr at du enkelt kan administrere enhetene dine på andre plattformer.
- Reduser karbonutslippet Støtt eksterne arbeidstakere og reduser forretningsreiser ved å erstatte personlige møter med videomøter som er like naturlige som å møtes ansikt til ansikt.
| Produkt: | |
| Produktbeskrivelse: | LOGITECH Rally Bar – GRAPHITE – USB – PLUGC – EMEA – EU/SEA/INDO/KO |
| Beskrivelse: | Logitech Rally Bar – Videokonferanseinnretning – Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams – grafitt |
| Produsentens garanti: | 36 måneder – Bring-In Warranty |
| Generelt | |
| Enhetstype: | Videokonferanseinnretning |
| Sikkerhet: | 128-bit AES |
| Bredde: | 91 cm |
| Dybde: | 16.4 cm |
| Høyde: | 13.05 cm |
| Vekt: | 7.08 kg |
| Eksteriørfarge: | Grafitt |
| Videoinngang | |
| Type: | Digitalvideokamera (farge) – skrivebord |
| Grensesnittype: | SuperSpeed USB 3.0 |
| Oppløsning på digitalt videoopptak: | 3840 x 2160 |
| Videomoduser: | 480p, 720p, 1080p, 4K, 1440p, 900p |
| Optisk zoom: | 5 |
| Digital Zoom: | 3 |
| Mekanisk kameradesign: | Panorering / tipping / zoom |
| Egenskaper: | RightLight-teknologi, RightSound-teknologi, Wide Dynamic Range (WDR), Artificial Intelligence, Acoustic Echo Cancellation (AEC), 30 fps, teknologi for mikrofonstøydemping, 52,2°-feltvisning (vertikal), 82,1°-feltvisning (horisontal), 90°-diagonalfeltvisning, RightSight-teknologi, Voice Activity Detector (VAD), -25° / +25° panne, -15° / +15° tipping |
| Lydinngang | |
| Type: | 6-mikrofonsoppstilling – integrert |
| Mikrofondriftsmåte: | Stråleforming |
| Frekvensrespons: | 90 – 16000 Hz |
| Lydutgang | |
| Type: | Høyttaler(e) |
| Total harmonisk forvrengning (THD): | < 2 % |
| Inn-enhet | |
| Type: | Fjernkontroll |
| Overføringsteknologi: | Trådløs |
| Nettverkstilknytning | |
| Overføringsteknologi: | Trådløs, kablet |
| Datakjedeprotokoll: | Bluetooth, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Ekspansjon / Tilkoplinger | |
| Grensesnitt: | 1 x nettverk – Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T – RJ-45 |
| 3 x skjerm/video – HDMI | |
| 3 x SuperSpeed USB 3.0 – 9-pins USB-type A | |
| 1 x USB-C 3.0 – 24-pins USB-C | |
| Diverse | |
| Medfølgende kabler: | 1 x USB 3.0 type C til type A-kabel – 2.2 m |
| 1 x HDMI-kabel – 2 m | |
| Inkludert tilbehør: | Fjernkontroll |
| Programvaresertifisering: | Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams |
| Tilpassede standarder: | Plug and Play |
| Strømforsyning | |
| Strømenhet: | Strømadapter – ekstern |
| Påkrevd nettspenning: | AC 120/230 V |
| Programvare / Systemkrav | |
| OS påkrevd: | Apple MacOS, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 eller nyere |
| Fabrikantgaranti | |
| Service og støtte: | Begrenset garanti – 2 år |
| Miljøparametere | |
| Min. driftstemperatur: | 0 °C |
| Maks. Driftstemperatur: | 40 °C |
| Driftsfuktighet: | 10 – 95% |








