Beskrivelse
Logitech Rally Bar Mini
Førsteklasses alt-i-ett videoplanke for små rom

Enkelt oppsett
USB-Modus

Koble til via USB til praktisk talt enhver PC eller Mac uten krav om ekstra programvare.
Apparatmodus

Kjør støttede videokonferanseprogram – for eksempel Zoom™, Microsoft Teams™og andre – direkte på enheten, uten behov for datamaskin eller bærbar PC.
Kabelhåndtering

Sørg for rene, trygge installasjoner med sikker kabeloppbevaring og minimal kabling.
Monteringsalternativer

Utnytt flere monteringsalternativer for å installere Rally Bar Mini raskt og enkelt i rom av liten størrelse.
LETT Å BRUKE
Start møtet med en berøring – Rally Bar kobles sømløst til den forhåndskonfigurerte romløsningen

NATURTRO GJENGIVELSE
Oppgrader møteopplevelsen med knivskarp video, enestående farger og dekning av hele rommet.

HOLDER FOKUSET
Ved å bruke AI, menneskelig oppfatning og motorisert panorering og vinkling, tilpasser Rally Bar Mini seg møtedynamikken og holder kameraet på handlingen.

HØRES FANTASTISK UT
Rally Bar Minis avanserte lydteknikk gir fyldig, naturlig lyd og sørger for at hver stemme blir tydelig hørt.

Lydoptimalisering

Adaptiv Stråledanning

Fokuser på den som snakker med stråledannende mikrofoner med høy presisjon.
Heldupleks

Hør og bli hørt på samme tid med utmerket heldupleks
UTVID SAMTALEN
Kan brukes for små rom eller fleksible rom. Utgangspunktet er en mikrofonrekkevidde på 4,6 meter (avhengig av miljø), som kan utvides med opptil to
Rally mikrofonenheter.

SUPERSMART
Hold fokuset på møtedeltakere med AI Viewfinder, som bruker scenebevissthet for å optimalisere RightSight™ auto-komponering og kamerakontroll.

AI-DREVET INNSIKT
Spor romforbruksdata fra Logitech Sync Dashboard, registrert av folketellingsfunksjonen til AI Viewfinder.


Spesifikasjoner
| Garanti (måneder) | 24 |
|---|---|
| Enhetstype | Videokonferanseinnretning |
| Bredde | 71.9 cm |
| Dybde | 10.1 cm |
| Høyde | 9.14 cm |
| Vekt | 4.03 kg |
| Eksteriørfarge | Hvit |
| EAN | 5099206093089 |
| Type | Digitalvideokamera (farge) – skrivebord |
|---|---|
| Grensesnittype | SuperSpeed USB 3.0 |
| Videomoduser | 480p, 720p, 1080p, 4K, 1440p, 900p |
| Digital Zoom | 4 |
| Mekanisk kameradesign | Panorering / tipping |
| Egenskaper | RightLight-teknologi, RightSound-teknologi, Acoustic Echo Cancellation (AEC), 30 fps, 120°-diagonalfeltvisning, 113°-feltvisning (horisontal), RightSight-teknologi, Voice Activity Detector (VAD), -25° / +25° panne, -15° / +15° tipping, RightSense-teknologi, AI Viewfinder-teknologi, 80,7°-feltvisning (vertikal) |
| Type | 6-mikrofonsoppstilling – integrert |
|---|---|
| Mikrofondriftsmåte | Stråleforming |
| Frekvensrespons | 90 – 16000 Hz |
| Type | Høyttaler(e) |
|---|---|
| Total harmonisk forvrengning (THD) | < 2 % |
| Type | Fjernkontroll |
|---|---|
| Overføringsteknologi | Trådløs |
| Overføringsteknologi | Trådløs, kablet |
|---|---|
| Datakjedeprotokoll | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Bluetooth, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Egenskaper | MIMO-teknologi, cable management, AES-koding |
| Tilpassede standarder | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Grensesnitt | 1 x audio / video – HDMI-inngang 2 x audio / video – HDMI-utgang 1 x nettverk – Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T – RJ-45 3 x SuperSpeed USB 3.0 1 x USB-C 3.0 Mikrofon – inngang |
|---|
| Medfølgende kabler | 1 x HDMI-kabel – 2 m 1 x USB 3.0 type C til type A-kabel – 2.2 m |
|---|---|
| Inkludert tilbehør | Linsehette |
| Programvaresertifisering | Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams |
| Tilpassede standarder | Plug and Play, AES-128 |
| Strømenhet | Strømadapter – ekstern |
|---|---|
| Påkrevd nettspenning | AC 100-240 V |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
|---|---|
| Maks. Driftstemperatur | 40 °C |
| Driftsfuktighet | 10 – 95% |







