Beskrivelse
981-000100
Logitech PC Headset 960 USB – Hodesett – on-ear – kablet
kr 299,00 eksl. mva.
359 på lager (kan også restbestilles)
981-000100
| Vekt | ,17 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 16,4 × 14,5 × 5,8 cm |
| Produkttype | Hodesett – kablet |
| Anbefalt bruk | Datamaskin |
| Mikrofonfrekvens | 100 – 16000 Hz |
| Mikrofonsensitivitet | -44 dbV/pascal |
| Bæremåte | On-ear binaural |
| Headset-type | Dynamisk |
| Kabel standard | Hodetelefonkabel – 2.4 m |
| Trådløs receiver interface | USB (4 pin USB Type A) |
| Drift keys | mikrofon på/av, Volum |
| Lydmodus | Stereo |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Typeprodukt | Boom |