Beskrivelse
00HM611, Notebook, Indoor,
Lenovo AC Adapter 45 W 3 Pin WW
kr 566,00 eksl. mva.
5 på lager (kan også restbestilles)
00HM611, Notebook, Indoor,
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
|---|---|
| Inngangsspenning | 100-240 V |
| Kompatibilitet | ThinkPad E450 |
| Merkekompatibilitet | Lenovo |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 45 W |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |