Beskrivelse
01FR051, Notebook, Indoor,
Lenovo AC-Adapter 20V 3.25A
kr 884,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
01FR051, Notebook, Indoor,
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Bærekraftssertifikater | RoHS |
| Inngangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Inngangsspenning | 100 – 240 V |
| Justerbar utgangsspenning | Nei |
| Merkekompatibilitet | Lenovo |
| Produktfarge | Svart |
| RoHS-samsvar | Ja |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |
| Utgangseffekt | 65 W |