Tilleggsinformasjon
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Inngangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Inngangsspenning | 100 – 240 V |
| Kompatibilitet | U41SV |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 90 W |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |
Asus Power Adapter 90W 19V 3-Pin
kr 548,00 eksl. mva.
27 på lager (kan også restbestilles)
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Inngangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Inngangsspenning | 100 – 240 V |
| Kompatibilitet | U41SV |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 90 W |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |