Tilleggsinformasjon
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Inngangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Inngangsspenning | 100 – 240 V |
| Kompatibilitet | X550JD |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 120 W |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |
Asus AC Adaptor 120W 19V 3 Pin
kr 617,00 eksl. mva.
15 på lager (kan også restbestilles)
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Inngangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Inngangsspenning | 100 – 240 V |
| Kompatibilitet | X550JD |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 120 W |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |