Beskrivelse
ADAPTER 45W 19V 2PIN 5.5PHI EU TYPE (SVART)
ADAPTER 45W 19V 2P BLK (AC FIX) EU-TYPE
Asus ADAPTER 45W 19V
kr 342,00 eksl. mva.
10 på lager (kan også restbestilles)
ADAPTER 45W 19V 2PIN 5.5PHI EU TYPE (SVART)
ADAPTER 45W 19V 2P BLK (AC FIX) EU-TYPE
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Inngangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Inngangsspenning | 100 – 240 V |
| Kompatibilitet | E210 PT2002 EB1036 X750LA X455WA X450EA PT2001 ET2040IUK A4110 X550WA X551CA X451CA ET1620IUTT TP550LA X450LA X550EA X455LA X550LA X555LA |
| Merkekompatibilitet | ASUS |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 45 W |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |