Beskrivelse
ADAPTER 33W 19V 2-PINS EU-TYPE
ADAPTER 33W19V 2P UTEN KJERNE EU TYPE
Asus AC Adapt 2 Pin EU
kr 344,00 eksl. mva.
26 på lager (kan også restbestilles)
ADAPTER 33W 19V 2-PINS EU-TYPE
ADAPTER 33W19V 2P UTEN KJERNE EU TYPE
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Inngangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Inngangsspenning | 100 – 240 V |
| Kompatibilitet | 1015E C300MA X102BA X200LA X453MA X201E X200CA X202E X200MA X553MA |
| Merkekompatibilitet | ASUS |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 33 W |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |