Tilleggsinformasjon
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Inngangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Inngangsspenning | 100 – 240 V |
| Kompatibilitet | X200MA |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 33 W |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |
Asus AC Adapter 45W 19V EU
kr 333,00 eksl. mva.
26 på lager (kan også restbestilles)
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Inngangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Inngangsspenning | 100 – 240 V |
| Kompatibilitet | X200MA |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 33 W |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |