Beskrivelse
EPOS IMPACT SC 665 USB – Hodesett – on-ear – kablet – USB, 3,5 mm jakk – svart, sølv
EPOS IMPACT SC 665 USB – Hodesett – on-ear – kablet – USB, 3,5 mm jakk – svart, sølv
kr 1 634,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
EPOS IMPACT SC 665 USB – Hodesett – on-ear – kablet – USB, 3,5 mm jakk – svart, sølv
| Vekt | ,247 kg |
|---|---|
| Kabellengde | 1.4 m |
| Materiale | Kunstskinn |
| Produktfarge | Svart, Sølv |
| Produkttype | Hodesett – kablet – USB, 3,5 mm jakk |
| Anbefalt bruk | Bærbar elektronikk, datamaskin – tale, kommunikasjon |
| Mikrofonfrekvens | 50 – 6800 Hz |
| Bæremåte | On-ear |
| Kabel standard | USB-kabel – avtakbar Hodetelefonkabel – rett – 1.4 m |
| Trådløs receiver interface | USB (4 pin USB Type A) Hodesett (3,5 mm 4-pols-stereominijakk) |
| Drift keys | mikrofon på/av, svare/avslutte, Volum |
| Lydeffekter | Voice Clarity |
| Lydmodus | Stereo |
| Maks. lydtrykk | 118 dB |
| Mikrofonretningstype | Mono |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Produktformfaktor | Hodesettsmikrofon |
| Tilleggsutstyr inkludert | Bærepose, kabelklips, kunstlærsøreputer, magnetisk holder, USB-adapter |
| Volumbegr | Ja |
| Typeprodukt | Boom |