Beskrivelse
STARTECH.COM USB-C Docking Station USB4 Triple 4K 60Hz Monitors Up to 100W Laptop Charging 2.5GbE Driverless Not macOS Compatible
Startech Triple-Monitor USB4 Docking Station, 4K 60Hz HDMI or DisplayPort, 100W Laptop Charging, 2.5GbE, USB-C Multi-Monitor Dock, Driverless – Dokkingstasjon – USB4 / Thunderbolt 4 – 3 x HDMI, 3 x DP – 1GbE, 2.5GbE – 180 watt
kr 2 852,00 eksl. mva.
1 på lager (kan også restbestilles)
STARTECH.COM USB-C Docking Station USB4 Triple 4K 60Hz Monitors Up to 100W Laptop Charging 2.5GbE Driverless Not macOS Compatible
| Vekt | ,01 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | |
| Kabler inkludert | 1 x USB4-kabel – ekstern – 1 m |
| Nettverksstandarder | 2.5 Gigabit Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Produkttype | Dokkingstasjon |
| Strømkildetype | Strømadapter |
| Egenskaper | 100 W-effektlevering, full dupleksstøtte, opptil 40 Gbps dataoverføring, støtte for Preboot Execution Environment (PXE), UASP-overføringsprotokoll, wake on LAN |
| Hovedfarge på produkt | Romgrå |
| OS påkrevd | Google Chrome OS, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Produktbredde | 9.5 cm |
| Produktdybde | 21 cm |
| Produkthøyde | 3.4 cm |