Beskrivelse
Lindy 1M USB 3.2 Type C-kabel, 2 x 90° rett vinkel
1m USB 3.2 Type C Kabel, 2 x 90° Vinkel, 10Gbps
kr 147,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Lindy 1M USB 3.2 Type C-kabel, 2 x 90° rett vinkel
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Kabellengde | 1 m |
| Lagringstemperatur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Produktfarge | Svart |
| USB Power Delivery opptil | 60 W |
| USB-versjon | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kontakt 1 | USB-C |
| Kontakt 1 formfaktor | Vinklet |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | USB C |
| Kontakt 2 formfaktor | Vinklet |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Materiale i kontaktskjerm | Aluminium |
| Kontaktskjerming | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Maksimal dataoverforingshast | 10 Gbit/s |
| Maksimal dataoverføringshastighet | 10 Gbit/s |