Beskrivelse
PA190056LC, Notebook, Indoor,
Lenovo PA190056LC 20V4.5A adap(330PF)
kr 593,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
PA190056LC, Notebook, Indoor,
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
|---|---|
| Inngangsspenning | 100-240 V |
| Justerbar utgangsspenning | Nei |
| Kompatibilitet | B460, B470, E46, G455, G470, V460, Y460, Y460A, Y460N, Y460P, Y470, Y560, Y560A, Y560P, Z360, Z460, Z470 |
| Merkekompatibilitet | IBM/Lenovo |
| Produktfarge | Svart |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |
| Utgangseffekt | 90 W |