Beskrivelse
**New Retail**
Lenovo 45W USB-C AC Portable Adapter
kr 732,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
**New Retail**
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Inngangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Inngangsspenning | 100 – 240 V |
| Justerbar utgangsspenning | Nei |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 45 W |
| Type strømforsyning | Indoor |