Beskrivelse
Lenovo Docking Station gir viktige tilkoblingsmuligheter for ulike enheter, noe som øker produktiviteten og organiseringen på ethvert arbeidsområde. Denne dokkingstasjonen kan kobles til flere skjermer via HDMI- og DisplayPort-grensesnitt, og støtter et sømløst multitasking-miljø. Den er utstyrt med ulike USB-porter, inkludert USB 2.0, USB 3.2 Gen 2 og USB-C, og støtter rask dataoverføring og lading, slik at alle enheter enkelt kan kobles til og få strøm. Den har Gigabit Ethernet-tilkobling for rask nettverkstilgang, mens det integrerte sikkerhetssporet gir ekstra beskyttelse for utstyret ditt. Denne dokkingstasjonen er designet for å fungere i et temperaturområde på 0 °C til 35 °C, og den oppfyller ulike samsvarsstandarder som sikrer pålitelig og effektiv ytelse.
- Allsidige tilkoblingsmuligheter
Denne dokkingstasjonen har flere grensesnitt, for eksempel lyd, Ethernet, USB 2.0, USB 3.2 Gen 2 og USB-C, noe som gir bred enhetskompatibilitet og effektive tilkoblinger. - Støtte for høy oppløsning
Dokkingstasjonen kan håndtere videooppløsninger på opptil 60 Hz, noe som gir klare bilder for krevende applikasjoner. - Robuste strømkapasiteter
Med en 90 watts strømadapter kan denne dokkingstasjonen lade tilkoblede enheter samtidig som den opprettholder utmerkede ytelsesnivåer. - Flere skjermtilkoblingsmuligheter
Støtter ulike videogrensesnitt, inkludert HDMI og to DisplayPorts, noe som gir mulighet for et utvidet skjermoppsett som øker produktiviteten. - Sikkert design
Har et Kensington-sikkerhetsspor for å beskytte dokkingstasjonen mot tyveri, noe som gir trygghet i delte eller offentlige miljøer.
|
Produkt: |
|
| Produktbeskrivelse: | LENOVO ThinkPad Universal USB-C Dock with 135W adapter – EU |
| Beskrivelse: | Lenovo – Dokkingstasjon – USB-C – HDMI, 2 x DP – 1GbE – 135 watt – CRU – Europa |
| EAN-Kode: | 0195892103592 |
| Produsentens garanti: | 24 måneder – Bring-In Warranty |
| Generelt | |
| Produkttype: | Dokkingstasjon |
| Bredde: | 17.1 cm |
| Dybde: | 8 cm |
| Høyde: | 3.075 cm |
| Vekt: | 388 g |
| Eksteriørfarge: | Svart |
| Lokalisering: | Europa |
| Video | |
| Maks. oppløsningsdetaljer: | 3840 x 2160 – 60 Hz
3840 x 2160 – 30 Hz |
| Nettverkstilknytning | |
| Datakjedeprotokoll: | Gigabit Ethernet |
| Ekspansjon / Tilkoplinger | |
| Grensesnitt: | 3 x USB 3.2 Gen 2 – 9-pins USB-type A
2 x USB 2.0 – 4-pins USB type A 1 x USB-C 3.2 Gen 2 – 24 pin USB-C 1 x nettverk – 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T – RJ-45 2 x audio / video – DisplayPort – 20-pins DisplayPort 1 x audio / video – HDMI – 19 pin HDMI Type A 1 x lyd – hodetelefoner/mikrofon – 4-pols 3,5 mm-minijakk |
| Diverse | |
| Egenskaper: | Sikkerhetslåsspor (kabellås solgt separat) |
| Sikkerhetssportype: | Kensington-sikkerhetsspor |
| Tilpassede standarder: | ICES, KCC, RCM, BSMI, VCCI, CB, cULus, EAC, TUV Mark, Kvalitet, LoA, SII, DOC, NOM |
| Prissettingstype: | Customer-replaceable Unit (CRU) |
| Strømforsyning | |
| Strømenhet: | Strømadapter |
| Strømtilførsel: | 135 watt |
| Fabrikantgaranti | |
| Service og støtte: | Begrenset garanti – 3 år |
| Størrelser og vekt (forsendelse) | |
| Fraktbredde: | 21 cm |
| Fraktdybde: | 15.8 cm |
| Frakthøyde: | 7.5 cm |
| Fraktvekt: | 955 g |
| Miljøparametere | |
| Min. driftstemperatur: | 0 °C |
| Maks. Driftstemperatur: | 35 °C |



