Beskrivelse
Allsidige tilkoblingsmuligheter Denne dokkingstasjonen har flere grensesnitt, for eksempel lyd, Ethernet, USB 2.0, USB 3.2 Gen 2 og USB-C, noe som gir bred enhetskompatibilitet og effektive tilkoblinger.
Lenovo – Dokkingstasjon – USB-C – HDMI, 2 x DP – 1GbE – 135 watt – CRU – Europa
kr 2 313,00 eksl. mva.
100 på lager (kan også restbestilles)
Allsidige tilkoblingsmuligheter Denne dokkingstasjonen har flere grensesnitt, for eksempel lyd, Ethernet, USB 2.0, USB 3.2 Gen 2 og USB-C, noe som gir bred enhetskompatibilitet og effektive tilkoblinger.
| Vekt | 1,11 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | |
| Nettverksstandarder | Gigabit Ethernet |
| Produkttype | Dokkingstasjon |
| Strømkildetype | Strømadapter |
| Egenskaper | Sikkerhetslåsspor (kabellås solgt separat) |
| Hovedfarge på produkt | Svart |
| Produktbredde | 17.1 cm |
| Produktdybde | 8 cm |
| Produkthøyde | 3.075 cm |