Beskrivelse
Få lengre levetid for dokkingstasjonen med den fremtidsrettede universelle designen til ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Smart Dock
Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Smart Dock – Dokkingstasjon – Thunderbolt 4 – HDMI, 2 x DP, Thunderbolt – 1GbE – 135 watt – Campus – Europa – for ThinkPad P16s Gen 1; T15p Gen 2; T16 Gen 1; X1 Extreme Gen 4; X1 Nano Gen 2; X13 Gen 2
kr 3 738,00 eksl. mva.
19 på lager (kan også restbestilles)
Få lengre levetid for dokkingstasjonen med den fremtidsrettede universelle designen til ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Smart Dock
| Vekt | 1,26 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | |
| Kabler inkludert | 1 x Thunderbolt 4-kabel – ekstern – 0.7 m |
| Kompatible produkter | 20UQ Lenovo ThinkPad X1 Nano Gen 2 21E9 Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 20XY, 20W1 Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 20WM, 20WL, 20WN Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 21A7, 20XX Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 4 20Y5, 20Y0 Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 20WK, 20Y6 Lenovo ThinkPad X1 Nano Gen 1 20UN, 21A8 Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 21CH Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 20XW, Lenovo ThinkPad P16s Gen 1 21BU Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 20W0 |
| Nettverksstandarder | Gigabit Ethernet |
| Produkttype | Dokkingstasjon |
| Strømkildetype | Strømadapter |
| Egenskaper | 100 W-lading, Sikkerhetslåsspor (kabellås solgt separat) |
| Hovedfarge på produkt | Sort / rød |
| OS påkrevd | Windows 10 64-bit Edition |
| Produktbredde | 22 cm |
| Produktdybde | 8 cm |
| Produkthøyde | 3 cm |