Beskrivelse
TARGUS Dual FHD HDMI DisplayLink Travel Dock
Targus USB-C Universal Dual HD Docking Station with 80W PD Pass-Thru – Dokkingstasjon – USB-C 3.2 Gen 2 – 2 x HDMI – 1GbE – TAA-samsvar
kr 2 294,00 eksl. mva.
6 på lager (kan også restbestilles)
TARGUS Dual FHD HDMI DisplayLink Travel Dock
| Vekt | ,342 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | |
| Kabler inkludert | 1 x USB-C 3.2 Gen 2-kabel – integrert – 33 cm 1 x USB-C til USB-A adapter – avtakbar |
| Nettverksstandarder | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Produkttype | Dokkingstasjon |
| Egenskaper | 80 W-effektlevering (gjennomløp), Sikkerhetslåsspor (kabellås solgt separat) |
| Hovedfarge på produkt | Svart |
| OS påkrevd | Android, Apple MacOS, Google Chrome OS, Microsoft Windows, Ubuntu |
| Produktbredde | 10.5 cm |
| Produktdybde | 10.5 cm |
| Produkthøyde | 2.87 cm |