Beskrivelse
**New Retail**
Lenovo Adapter 90 Watt (EU1)
kr 903,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
**New Retail**
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
|---|---|
| Inngangsspenning | 110-240 V |
| Justerbar utgangsspenning | Nei |
| Kabler inkludert | AC |
| Kompatibilitet | ThinkPad X1 Carbon |
| Merkekompatibilitet | Lenovo |
| Produktfarge | Svart |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |
| Utgangseffekt | 90 W |