Jabra Evolve 30 II UC stereo – Hodesett – on-ear – kablet – 3,5 mm jakk
kr 585,00 eksl. mva.
77 på lager (kan også restbestilles)
Jabra Evolve 30 II UC stereo – Hodesett – on-ear – kablet – 3,5 mm jakk
| Vekt | ,233 kg |
|---|---|
| Impedanse | 32 ohm |
| Kabellengde | 1.2 m |
| Maksimal inngangseffekt | 10 mW |
| Materiale | Kunstskinn |
| Produkttype | Hodesett – kablet – 3,5 mm jakk |
| Anbefalt bruk | Bærbar elektronikk, Datamaskin – kommunikasjon |
| Egenskaper | PeakStop-teknologi |
| Mikrofonfrekvens | 100 – 10000 Hz |
| Mikrofonsensitivitet | -44 dB |
| Bæremåte | On-ear |
| Kabel standard | Hodetelefonkabel – 1.2 m USB-kontrollkabel – avtakbar – 95 cm |
| Drift keys | Dempe, svare/avslutte, Volum |
| Lydeffekter | Crystal Clear |
| MEMS mikrofon | – 100 – 10000 Hz |
| Lydmodus | Stereo |
| Driverenhet | 28 mm |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Produktformfaktor | Hodesettsmikrofon |
| Støyreduksjon | Ja |
| Tilleggsutstyr inkludert | Bærepose |
| Typeprodukt | Boom |