Beskrivelse
ACC MAINS ADAP PS-K TERM-CONN
Nettadapter PS-K T-C
Spenning: 9 V DC
Maks strøm: 1 A
Axis ACC PS-K TERM-CONN
kr 443,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
ACC MAINS ADAP PS-K TERM-CONN
Nettadapter PS-K T-C
Spenning: 9 V DC
Maks strøm: 1 A
| Inngangsfrekvens | 50 Hz |
|---|---|
| Inngangsspenning | 230 V |
| Kabinettmateriale | Plastic |
| Kabler inkludert | AC, DC |
| Kompatibilitet | AXIS P12 Series, AXIS P13 Indoor |
| LED-indikatorer | Nei |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 9 W |
| Type strømforsyning | Indoor |