Beskrivelse
Requires Power Cord
HP Smart Travel AC Adapter 65 W
kr 1 502,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Requires Power Cord
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Inngangsspenning | 100-240 V |
| Justerbar utgangsspenning | Nei |
| Kompatibilitet | 2570, EliteBook 2170, Envy 14 |
| Merkekompatibilitet | HP |
| Produktfarge | Svart |
| USB-versjon | 2.0 |
| Utgangseffekt | 65 W |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |