HP – Portreplikator – USB-C – DP – Europa
kr 687,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Få med deg alt du trenger uansett hvor du drar. Vær produktiv med nok kraft med denne slanke og bærbare kraftpakken med USB-C -porter. Denne huben har støtte for flere operativsystemer, og fungerer med det du har nå og det du kanskje skaffer deg senere. Lad opp, vis og forenkle oppsettet med denne allsidige USB-C -huben.

Produkt: | |
Produktbeskrivelse: | HP 4K USB-C Multiport Hub |
Beskrivelse: | HP – Portreplikator – USB-C – DP – Europa |
EAN-Kode: | 0196548907007 |
Produsentens garanti: | 12 måneder – Bring-In Warranty |
Generelt | |
Produkttype: | Portreplikator |
Bredde: | 11.6 cm |
Dybde: | 4.19 cm |
Høyde: | 1.55 cm |
Vekt: | 120 g |
Lokalisering: | Engelsk / Europa |
Video | |
Maks. oppløsningsdetaljer: | 4K |
Ekspansjon / Tilkoplinger | |
Grensesnitt: | 1 x USB-C / DisplayPort 2 x USB-C 3.2 Gen 2 |
Diverse | |
Medfølgende kabler: | 1 x USB-C-kabel – 30 cm |
Egenskaper: | Fastvareoppgraderbar, innebygd USB-hub |
Systemkrav | |
OS påkrevd: | Windows 11, Apple MacOS, Windows 10, Google Chrome OS, Android, Apple iPadOS |
Fabrikantgaranti | |
Service og støtte: | Begrenset garanti – 1 år |
Størrelser og vekt (forsendelse) | |
Fraktbredde: | 18.75 cm |
Fraktdybde: | 6 cm |
Frakthøyde: | 4.3 cm |
Fraktvekt: | 145 g |
| Vekt | ,149 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | 1 x USB-C / DisplayPort 2 x USB-C 3.2 Gen 2 |
| Kabler inkludert | 1 x USB-C-kabel – 30 cm |
| Produkttype | Portreplikator |
| Egenskaper | Fastvareoppgraderbar, innebygd USB-hub |
| OS påkrevd | Android, Apple iPadOS, Apple MacOS, Google Chrome OS, Windows 10, Windows 11 |
| Produktbredde | 11.6 cm |
| Produktdybde | 4.19 cm |
| Produkthøyde | 1.55 cm |