Beskrivelse
HP 625 – Nettkamera – helling – farge – 4 MP – 1920 x 1080 – lyd – USB 3.0
HP 625 – Nettkamera – helling – farge – 4 MP – 1920 x 1080 – lyd – USB 3.0
kr 941,00 eksl. mva.
34 på lager (kan også restbestilles)
HP 625 – Nettkamera – helling – farge – 4 MP – 1920 x 1080 – lyd – USB 3.0
| Vekt | ,285 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 23 × 18 × 9 cm |
| Kabler inkludert | 1 x USB-kabel – 1.5 m |
| Maksimal video oppløsning | 1920 x 1080 |
| Produktfarge | Svart |
| Egenskaper | 360° dreining, 5x digitalzoom, 66° visningsfelt (diagonal), 78°-diagonalfeltvisning, 92° visningsfelt (diagonal), Auto Focus, automatisk innramming, BlueJeans-kompatibel, Fuze-kompatibel, Google Meet-kompatibel, GoToMeeting-kompatibel, kompatibel med Microsoft Teams, noise reduction, OBS-kompatibel, Personvernlukker, Twitch-kompatibel, Vidyo-kompatibel, WebEx-kompatibel, Windows Hello-kompatibel, XSplit-kompatibel, YouTube-kompatibel, Zoom Certified |
| Inkludert programvare | HP Accessory Center |
| Konnektivitetsteknologi | Kablet |
| Lydstøtte | Ja: to innebygde mikrofoner |
| OS påkrevd | Windows 10, Windows 11 |
| Tilleggsutstyr inkludert | Bærepung, personverndeksel |
| Megapiksler (ca.) | 1920 x 1080 |
| Videoopptak | 1920 x 1080 @ 30 fps 1280 x 720 @ 60 fps 1280 x 720 @ 30 fps |
| Type kontrollenhet | Nettkamera |
| Typeprodukt | 4 MP |