Tilleggsinformasjon
| Vekt | 0,08 kg |
|---|---|
| #I/T | Huddly |
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 50 °C |
| Inngangsspenning | 5 V |
| Kabellengde | 1,15 m |
| Kontakt 1 | USB-A |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | USB C |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Produktfarge | Svart |
| USB-versjon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Maksimal dataoverføringshastighet | 5000 Mbit/s |


