Tilleggsinformasjon
| Vekt | 0,46 kg |
|---|---|
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Inngangsspenning | 5 V |
| Kabellengde | 10 m |
| Kontakt 1 | USB-A |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | USB A |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Hun |
| Produktfarge | Svart |
| USB-versjon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Maksimal dataoverføringshastighet | 5 Gbit/s |
| #I/T | 1 |


