Beskrivelse
Smart AC-strømadapter (65W)
Smart AC-strømadapter (65 watt) – 4,5 mm tønnekontakt, uten effektfaktorkorreksjon (PFC) – Krever 3-leder AC-strømkabel med C5-kontakt
HP 65W Adptr Npfc S-3P 4.5Mm
kr 408,00 eksl. mva.
585 på lager (kan også restbestilles)
Smart AC-strømadapter (65W)
Smart AC-strømadapter (65 watt) – 4,5 mm tønnekontakt, uten effektfaktorkorreksjon (PFC) – Krever 3-leder AC-strømkabel med C5-kontakt
| Inngangsfrekvens | 47/63 Hz |
|---|---|
| Inngangsspenning | 90-265 V |
| Justerbar utgangsspenning | Nei |
| Kompatibilitet | EliteBook 820 G3, EliteBook 840 G3, EliteBook 850 G3 |
| Produktfarge | Svart |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |
| Utgangseffekt | 65 W |