Beskrivelse
45W USB Type-C AC-adapter
Strøm og lad laptopen eller nettbrettet ditt fra USB-C-porten™ med HP 45W USB-C™ AC-ADAPTEREN.
HP AC ADAPTER 45W
kr 576,00 eksl. mva.
269 på lager (kan også restbestilles)
45W USB Type-C AC-adapter
Strøm og lad laptopen eller nettbrettet ditt fra USB-C-porten™ med HP 45W USB-C™ AC-ADAPTEREN.
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
|---|---|
| Inngangsspenning | 110-240 V |
| Justerbar utgangsspenning | Nei |
| Kompatibilitet | Elite x2 1012 G1 |
| Merkekompatibilitet | HP |
| Produktfarge | Svart |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |
| Utgangseffekt | 45 W |