Beskrivelse
Jabra PanaCast 50 VBS Bar Only – Konferansekamera – Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Rooms, Certified for Zoom Rooms, Zoom Certified


Jabra PanaCast 50 VBS Bar Only – Konferansekamera – Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Rooms, Certified for Zoom Rooms, Zoom Certified
kr 28 296,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Jabra PanaCast 50 VBS Bar Only – Konferansekamera – Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Rooms, Certified for Zoom Rooms, Zoom Certified
| Vekt | 4,84 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | SuperSpeed USB 3.0 |
| Kabler inkludert | 1 x kabel for USB-C til USB-A – 1.83 m 1 x RJ-45-kabel – 4.57 m |
| Nettverksstandarder | Bluetooth 5.1 LE, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Støttet video modes | 4K |
| Strømkildetype | Strømforsyning – ekstern |
| Digital forstørrelse | 6 |
| Egenskaper | Automatic Media-Dependent Interface Crossover (MDIX), cable management, innholdsdeling, sikkerhetsspor (kompatibel med Kensington-sikkerhetslås) |
| Mikrofonfrekvens | 80 – 20000 Hz |
| Inkludert programvare | Jabra Direct, Jabra Sound+, Jabra Xpress, Software Development Kit (SDK), WhiteBoard |
| Innebygde enheter | høyttaler, kamera, Mikrofonoppstilling |
| Lydmodus | Stereo |
| Kameratype | Panorering / tipping / zoom |
| Mikrofonretningstype | Stråleforming |
| OS påkrevd | Apple MacOS 10.15 eller senere, Apple macOS 11.x, Windows 10 |
| Oppløsning | 3840 x 1080 |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet, Trådløs |
| Sertifisert for Microsoft Teams | Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Rooms, Certified for Zoom Rooms, Zoom Certified |
| Horisontalt synsfelt | 180 |
| Type kontrollenhet | Konferansekamera |
| Typeprodukt | Høyttalere med sub-bass |