Tilleggsinformasjon
| Vekt | 0,68 kg |
|---|---|
| Antall i pakke | |
| Ladeetui | |
| Teams sertifisert | |
| Teams/UC tilpasset | |
| Teams/UC versjon | |
| ANC Stydemping | |
| Teams tilpasset | |
| Trdls ladeplate | |
| Impedanse | 32 ohm |
| Materiale | Kunstlær |
| Produktfarge | Svart |
| Produkttype | Hodesett – DECT / Bluetooth – trådløs |
| Antall parede enheter husket | 2 |
| Oppladbart batteri | Batteri til hodesett oppladbar – litiumpolymer |
| Bluetooth-versjon | Bluetooth 4.2 |
| Egenskaper | SoundGuard DIGITAL Technology |
| Mikrofonsensitivitet | 112 dB |
| Bæremåte | On-ear monaural |
| Kabel standard | USB-A-kabel USB-C-kabel |
| Kontinuerlig audio playback tid (ANC av) | Kontinuerlig tale: inntil 13 timer Standby: inntil 50 timer |
| Drift keys | ANC på/av, strøm på/av, svare/avslutte, Volum |
| Kontinuerlig audio playback tid | 13 timer |
| Trådløs rekkevidde | 180 m |
| Driverenhet | 32 mm |
| Batteriladetid | 3 timer |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Sertifisert for Microsoft Teams | Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams |
| Standbytid | 50 dager |
| Tilleggsutstyr inkludert | Basestasjon, Telefonkabel |
| Bluetooth | DECT / Bluetooth |
| Typeprodukt | Boom |




