Logitech M190 – Mus – optisk – 3 knapper – trådløs – USB trådløs mottaker – rød
kr 192,00 eksl. mva.
10 på lager (kan også restbestilles)
FULL STØRRELSE. FULL KOMFORT Optimal komfort for høyre eller venstre hånd med en konturert form designet for å følge den naturlige kurven til store hender. Spesielle konkave knapper leder fingrene til en ideell plassering, mens ekstra håndstøtte gir komfort hele dagen
| Vekt | ,142 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 20 × 13 × 8 cm |
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Produktfarge | Rød |
| Egenskaper | Mekanisk rullehjul |
| Kontinuerlig audio playback tid | 18 måneder |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.10 eller nyere, Linux 2.6 eller nyere, Microsoft Windows 7, Windows 10 eller senere |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Tilleggsutstyr inkludert | 1 AA-batteri |
| Typeprodukt | AA-type |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Buttons antall | 3 |
| Bevegelsesoppløsning | 1000 dpi |
| Bevegelsessensor | Optisk |
| Produktbredde | 6.61 cm |
| Produktdybde | 11.54 cm |
| Produkthøyde | 4.03 cm |
| Mottaker inkludert | Nano USB trådløs mottaker |