Logitech Signature M650 for Business – Mus – optisk – 5 knapper – trådløs – 2.4 GHz, Bluetooth – Logitech Logi Bolt USB-mottaker – grafitt
kr 349,00 eksl. mva.
3 på lager (kan også restbestilles)
Funksjoner Perfekt for brukere av bærbar datamaskin som bruker mange timer ved skrivebordet
| Vekt | ,16 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 14 × 8,5 × 5 cm |
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Produktfarge | Grafitt |
| Egenskaper | gummisidegrep, Logitech Advanced Optical Tracking, SilentTouch-teknologi, SmartWheel |
| Kontinuerlig audio playback tid | 24 måneder |
| OS påkrevd | Android 5.0 or later, Apple iPadOS 13.4 eller nyere, Apple MacOS X 10.10 eller nyere, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 / 11 eller nyere |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Tilleggsutstyr inkludert | 1 AA alkalisk batteri |
| Typeprodukt | AA-type |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Ytelse | 10 millioner klikk, 400 – 4000 dpi sanntidssensitivitet |
| Buttons antall | 5 |
| Bevegelsesoppløsning | 4000 dpi |
| Bevegelsessensor | Optisk |
| Produktbredde | 6.18 cm |
| Produktdybde | 10.79 cm |
| Produkthøyde | 3.78 cm |
| Mottaker inkludert | Logitech Logi Bolt USB-mottaker |