Logitech Signature M650 for Business – Mus – trådløs – 2.4 GHz, Bluetooth – Logitech Logi Bolt USB-mottaker – elfenbenshvit
kr 488,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Funksjoner Perfekt for brukere av bærbar datamaskin som bruker mange timer ved skrivebordet
| Vekt | ,16 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 14 × 8,5 × 5,2 cm |
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Produktfarge | Elfenbenshvit |
| Egenskaper | avtakbare sideknapper, gummisidegrep, SilentTouch-teknologi, SmartWheel |
| Kontinuerlig audio playback tid | 24 måneder |
| OS påkrevd | Android 5.0 or later, Apple iPadOS 13.4 eller nyere, Apple MacOS X 10.10 eller nyere, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 / 11 eller nyere |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Tilleggsutstyr inkludert | 1 AA alkalisk batteri |
| Typeprodukt | AA-type |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Ytelse | 10 millioner klikk, 400 – 4000 dpi sanntidssensitivitet |
| Bevegelsesoppløsning | 4000 dpi |
| Produktbredde | 6.18 cm |
| Produktdybde | 10.79 cm |
| Produkthøyde | 3.78 cm |
| Mottaker inkludert | Logitech Logi Bolt USB-mottaker |