Beskrivelse
ENKEL Å KONFIGURERE OG BRUKE Musen fungerer rett fra esken. Uten installasjonsstress. Krever ingen programvare. Rask og enkel konfigurering, bare koble kabelen til en USB-port og musen er klar til bruk
Logitech M110 Silent – Mus – høyre- og venstrehåndet – optisk – 3 knapper – kablet – USB-A – mellomgrå
kr 171,00 eksl. mva.
90 på lager (kan også restbestilles)
ENKEL Å KONFIGURERE OG BRUKE Musen fungerer rett fra esken. Uten installasjonsstress. Krever ingen programvare. Rask og enkel konfigurering, bare koble kabelen til en USB-port og musen er klar til bruk
| Vekt | ,12 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Produktfarge | Mellomgrå |
| Egenskaper | Rullehjul |
| OS påkrevd | Apple MacOS 10.5 eller senere, Linux Kernel 2.6+, Windows 10 / 11 eller nyere |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Buttons antall | 3 |
| Bevegelsesoppløsning | 1000 dpi |
| Bevegelsessensor | Optisk |
| Produktbredde | 6.17 cm |
| Produktdybde | 11.296 cm |
| Produkthøyde | 3.84 cm |
| Orientering | Høyre- og venstrehåndet |