Beskrivelse
Pebble Mouse 2 er slank, moderne og bærbar. Bytt enkelt mellom enheter, nyt stille klikk, og tilpass midtknappen. Med lang batterilevetid og stilige farger passer den til ethvert oppsett.
Logitech Pebble Mouse 2 M350s – Mus – optisk – 3 knapper – trådløs – Bluetooth 5.2 LE – tonal rosa
kr 267,00 eksl. mva.
5 på lager (kan også restbestilles)
Pebble Mouse 2 er slank, moderne og bærbar. Bytt enkelt mellom enheter, nyt stille klikk, og tilpass midtknappen. Med lang batterilevetid og stilige farger passer den til ethvert oppsett.
| Vekt | ,13 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | Bluetooth 5.2 LE |
| Produktfarge | Tonal rosa |
| Egenskaper | High Precision Optical Tracking, på/av-bryter, SilentTouch-teknologi |
| Kontinuerlig audio playback tid | 24 måneder |
| OS påkrevd | Apple MacOS 11 eller senere, Windows 10 eller senere |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Tilleggsutstyr inkludert | 1 AA-batteri |
| Typeprodukt | AA-type |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Buttons antall | 3 |
| Bevegelsesoppløsning | 1000 dpi |
| Bevegelsessensor | Optisk |
| Produktbredde | 5.87 cm |
| Produktdybde | 10.67 cm |
| Produkthøyde | 2.662 cm |