Logitech M240 Silent – Mus – høyre- og venstrehåndet – optisk – 3 knapper – trådløs – Bluetooth – elfenbenshvit
kr 302,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
RASK, ENKEL BLUETOOTH M240 Silent kobles til på sekunder med en pålitelig par-and-play Bluetooth -tilkobling – ingen dongle eller port nødvendig. Fungerer med Windows, macOS, ChromeOS, Linux, Android
| Vekt | ,13 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | Bluetooth |
| Produktfarge | Elfenbenshvit |
| Egenskaper | 2D-rullehjul, 90 % redusert klikkelyd, automatisk dvalemodus, Bluetooth Low Energy Compatible, Logitech Smooth Optical Tracking, på/av-strømbryter, SilentTouch-teknologi |
| Kontinuerlig audio playback tid | 18 måneder |
| OS påkrevd | Android 9.0 (Pie) eller nyere, Apple iPadOS 14 eller nyere, Apple MacOS 11 eller senere, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 / 11 eller nyere |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Tilleggsutstyr inkludert | 1 AA-batteri |
| Typeprodukt | AA-type |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Ytelse | 400 – 4000 dpi sanntidssensitivitet |
| Buttons antall | 3 |
| Bevegelsesoppløsning | 4000 dpi |
| Bevegelsessensor | Optisk |
| Produktbredde | 6 cm |
| Produktdybde | 9.9 cm |
| Produkthøyde | 3.9 cm |
| Orientering | Høyre- og venstrehåndet |