Logitech M240 for Business – Mus – høyre- og venstrehåndet – optisk – 3 knapper – trådløs – Bluetooth – Logitech Logi Bolt USB-mottaker – grafitt
kr 338,00 eksl. mva.
51 på lager (kan også restbestilles)
Få en sikker, pålitelig, allsidig og stille trådløs mus for de ansatte. M240 for Business er enkel å bruke, enkel å distribuere og et valg du kan føle deg vel med.
| Vekt | ,1 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Produktfarge | Grafitt |
| Egenskaper | 90 % redusert klikkelyd, Logitech Smooth Optical Tracking, SilentTouch-teknologi |
| Kontinuerlig audio playback tid | 18 måneder |
| OS påkrevd | Android 9.0 (Pie) eller nyere, Apple iPadOS 14 eller nyere, Apple MacOS 11 eller senere, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 / 11 eller nyere |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Tilleggsutstyr inkludert | 1 AA-batteri |
| Typeprodukt | AA-type |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Ytelse | 400 – 4000 dpi sanntidssensitivitet, 5 millioner klikk |
| Buttons antall | 3 |
| Bevegelsesoppløsning | 4000 dpi |
| Bevegelsessensor | Optisk |
| Produktbredde | 6 cm |
| Produktdybde | 9.9 cm |
| Produkthøyde | 3.9 cm |
| Orientering | Høyre- og venstrehåndet |
| Mottaker inkludert | Logitech Logi Bolt USB-mottaker |