Logitech MK295 Silent – Tastatur- og mussett – trådløs – 2.4 GHz – Pan Nordic – gulaktig hvit
kr 512,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
FUNGERER MED MINDRE FORSTYRRELSER Vår innovative SilentTouch-teknologi fjerner over 90% av de forstyrrende lydene for både deg og alle rundt deg. Samtidig beholder du den kjente skrive- og klikkefølelsen til verdens mest solgte tastatursett
| Vekt | ,74 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,5 × 16 × 4,5 cm |
| Grensesnitt | 2.4 GHz |
| Produktfarge | Gulaktig hvit |
| Egenskaper | Numerisk tastatur |
| OS påkrevd | Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 |
| Typeprodukt | AAA-type |
| Type kontrollenhet | Tastatur- og mussett |
| Buttons antall | 3 |
| Plassering og layout | Pan Nordic |
| Mottaker inkludert | USB trådløs mottaker |